środa, 27 lipca 2016

Przyjaciele

Witajcie! Zastanawialiście się kiedyś jaką rolę odgrywają inni ludzie w naszym życiu?  Niektórzy nas ranią, inni zaskakują, ale i tak najważniejsi są dla nas Ci, którzy zawsze nas rozśmieszą, porozmawiają i w złych chwilach pocieszą. Nienawidzę osób które są fałszywe i kolegują się z innymi tylko dla zysku. Doceniam swoich przyjaciół, bo to oni nadają sens mojemu życiu. Zawsze staram się być z nimi szczera i pomagać nawet w najdrobniejszych sprawach. Wiadomo, jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas ma gorszy dzień, ale nawet w takich sytuacjach zastanówmy się nad tym co mówimy. bo słowa ranią czasem bardziej, niż czyny. Przeważnie w takich momentach odcinam się od innych i czekam, aż zły humor odejdzie do innej krainy. 
Ale co będziemy się smucić i zastanawiać nad niedobrym humorem? Pamiętajcie, doceniajcie ludzi, którzy naprawdę Was kochają. Nie poświęcajcie czasu osobą, które wyciągają swoją dłoń tylko po to, aby coś zyskać. Otaczajcie się ciepłymi i dobrymi ludźmi, bo jak głosi przysłowie "Z kim przystajesz takim się stajesz", a chyba nie chcecie być nadętymi burakami...

Do napisania dzisiejszego posta natchnął mnie przyjazd mojej przyjaciółki Gabrysi. Poznałyśmy się na Pogorii i nie pomyślałabym, że będziemy miały taki dobry kontakt ze sobą. Wiem, że mogę na niej polegać i, że zawsze znajdzie wolną chwilę, aby ze mną porozmawiać.

A teraz zapraszam Was do obejrzenia naszych wspólnych zdjęć. <3
1 komentarz:

  1. Dobrze powiedziane to o przyjaciołach ❤ Zdjęcia śliczne, normalnie modelki z was :p Żałuję, że nie mogłam tam z wami być i już nie mogę doczekać się twojego przyjazdu <333 całuski!

    OdpowiedzUsuń