czwartek, 10 sierpnia 2017

Różowe drzwi
Witajcie! Zaraz połowa sierpnia, a ja nie dodałam jeszcze żadnego postu w wakacje! Jak to się stało? A no już Wam wyjaśniam. Na początku lipca wyjechałam na trzy tygodnie do mojej cioci, która mieszka w Norwegii, a wszystkie zdjęcia zostały w domu i nie miałam czego wstawiać na bloga :(
Kiedy wróciłam do domu, miałam jeszcze parę spraw do załatwienia i dopiero teraz znalazłam chwile wolnego, żeby usiąść i na spokojnie zająć się pisaniem i wybieraniem zdjęć.

Jak Wam mijają wakacje? Byliście już gdzieś, czy dopiero wyjeżdżacie? A może tak jak ja, macie już dosyć podróżowania i chcecie odpocząć w domu, poczytać książki  i poleżeć w ciszy na słońcu? W ostatnim czasie dużo się u mnie działo i potrzebuje chwili dla siebie, kiedy mam jeszcze na to czas. Do końca sierpnia zostały tylko trzy tygodnie, a we wrześniu zacznie się ciężki dla mnie okres: klasa maturalna, dużo nauki, a to wszystko zadecyduje o mojej przyszłości i pochłonie bardzo dużo mojego czasu i energii. Boje się tego, jak to wszystko się ułoży i czy dostanę się na studia, o których marzę.
Może macie jakieś rady dla nas, maturzystów?

Nie zadręczam Was już szkołą. Trzeba teraz myśleć  o wakacjach, odpoczynku, być dobrej myśli i nie zamartwiać się na zapas . :)

Dzisiaj zdjęcia, które uważam, że są jednymi z najlepszych moich zdjęć i mają dla mnie bardzo dużą wartość. Dla niektórych mogą być to TYLKO zdjęcia, kawałek papieru, ale dla mnie to coś więcej niż tylko zdjęcia, to kawałek historii, chwile zachowane na papierze, uchwycenie osób, które kochamy i co najważniejsze za parę lat możemy otworzyć album i powspominać stare czasy, opowiedzieć wnukom jak to było, kiedy my byliśmy mali i powiedzieć: patrz Aniu to twój dziadek, kiedy był w twoim wieku.


Fotograf Karolina Wrąbel

6 komentarzy:

 1. Super post. Może jakiś post o szczegółowym wyjeździe do Norwegii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny pomysł ❤️ Niedługo taki się pojawi.

   Usuń
 2. Super post. Może jakiś post o szczegółowym wyjeździe do Norwegii?

  OdpowiedzUsuń
 3. i takie zdjęcia chcesz pokazać wnukom !?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto wie co będzie za parę lat?
   Poza tym w poście pisałam ogólnie o zdjęciach, a nie o tych konkretnych :)

   Usuń
 4. A jaki problem je pokazac? Wika nie jest na nich polnaga, a chyba kazdy potrafi znalezc w albumie swoich rodzicow zdjecia, gdzie mama lub tata pozuja, a niekoniecznie siedza przy stole, obok choinki, czy stoja tle morza :)

  OdpowiedzUsuń